FSMVÜ | İngilizce Hazırlık Programı
 
Anasayfa  |   İletişim  | EN
İngilizce Hazırlık Programı
YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
Online Participation

Achieve 3000

Okuma becerinizi seviyenize uygun metinlerle geliştirebileceğiniz bir platform olan Achieve 3000 ile akademik yıl boyunca bölümünüzle alakalı ve genel kategorilerde makaleler okuyup aktiviteler yapacaksınız. Aktivitelerdeki performansınız kur sonunda genel başarı notunuza % 5 oranında etki edecektir.

Ürünü online olarak satın almak için tıklayınız. Anasayfada Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'ni göreceksiniz. Ürünü seçtikten sonra, lütfen sipariş notu kısmına adınızı, soyadınızı ve bölümünüzü yazınız. Herhangi bir problemle karşılaştığınız ya da sorunuz olduğu takdirde iletişim sayfasındaki numara ile şirketle temasa geçebilirsiniz.

Satın alma işlemini tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ve şifreniz sizinle paylaşılacaktır. Bu bilgiler ile platforma ilk girişte size yerleştirme sınavı uygulanacaktır. Akademik yılın ikinci haftası başlamadan önceki son güne kadar yerleştirme sınavını yapmanız gerekmektedir. Sınav 40 sorudan oluşur ve ortalama 50-60dk sürer. Yerleştirme sınavı sonrasında platformu kullanmaya, size atanan makaleleri okumaya ve aktiviteleri yapmaya başlayabilirsiniz.

English Central

Dinleme, telaffuz ve kelime becerilerinizi geliştiren English Central platformunda güncel videolar izlenip çeşitli aktiviteler yapılmaktadır. Aktivitelerdeki performansınız kur sonunda genel başarı notunuza % 5 oranında etki edecektir.

Ürünü online olarak satın almak için tıklayınız. Anasayfada ‘Sipariş’ bağlantısını takip edip il bilgisi kısmında İstanbul’u, üniversite kısmında ise Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi'ni seçiniz. English Central Academic ürününü görünce ‘Satın Al’ ve daha sonra ‘Onaylıyorum’ bağlantılarını seçince ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Herhangi bir problemle karşılaştığınız ya da sorunuz olduğu takdirde iletişim sayfasındaki numara ile temasa geçebilirsiniz.

Satın alma işlemini tamamladıktan sonra kullanıcı adınız ve şifreniz sizinle paylaşılacaktır.
Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi