Anasayfa  |   İletişim  | EN
İngilizce Hazırlık Programı
YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | İngilizce Hazırlık Programı Sınıf Listeleri
Duyuru Arşivi
İngilizce Hazırlık Programı Sınıf Listeleri

Değerli öğrencilerimiz, İngilizce Hazırlık Programı 1. kur sınıf listeleri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. Dersler 17 Eylül Pazartesi günü saat 09:00'da başlayacaktır. Yoklamalarımız düzenli olarak alındığından ve kur bazında öğrencilerin derslerin %85’ine katılma zorunluluğu bulunduğundan dolayı, öğrencilerimizin kur tekrarına düşmemeleri için Pazartesi günü itibariyle derslere düzenli katılmaları gerekmektedir.

Tüm öğrencilerimize yeni akademik yılda başarılar dileriz.

YABANCI DİLLER BÖLÜM BAŞKANLIĞI

CLASS B01 / PRE-INTERMEDIATE
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1821231003 AKİLE DİDAR ARSLAN Biyomedikal Mühendisliği
2 1825201019 BURAK ARSLAN Mimarlık
3 1720121065 EMRE UYGUN Psikoloji
4 1720121033 ERDEM SEPET Psikoloji
5 1821221255 HAMZA ALKHALAF Bilgisayar Mühendisliği
6 1825201053 HATİCE RÜVEYDA YASAVUL Mimarlık
7 1821231009 HAVA ÖZ Biyomedikal Mühendisliği
8 1821211250 İBRAHİM KARAKURT İnşaat Mühendisliği
9 1725241039 İBRAHİM YILMAZ İç Mimarlık
10 1825201014 İLYAS KOÇYİĞİT Mimarlık
11 1820101036 İRFAN DUHA ATİK Türk Dili ve Edebiyatı
12 1825201254 KÜBRA AYDEMİR Mimarlık
13 1825201037 MELDA AKTÜRK Mimarlık
14 1825201051 MUALLA BAŞAK ALTINTAŞ Mimarlık
15 1825241036 MUHAMMET EMRE MERCİMEK İç Mimarlık
16 1720121017 OĞUZ KAAN DERELİ Psikoloji
17 1821221031 OKTAY GÖKHAN BAZA Bilgisayar Mühendisliği
18 1720121056 RUKİYE ŞENEL Psikoloji
19 1721221206 SALEM BAQUTAIBA Bilgisayar Mühendisliği
20 1821241006 ÜMİT CAN ÜNAL Elektrik-Elektronik Müh.
21 1825201032 ZEHRA ALOĞLU Mimarlık
       
CLASS B02 / PRE-INTERMEDIATE
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1821241250 AHMAD ALNATOUR Elektrik-Elektronik Müh.
2 1821241019 AHMET HALİT COŞKUN Elektrik-Elektronik Müh.
3 1820121010 AYŞE ESRA KARAKAYA Psikoloji
4 1821211001 BEKİR MELİH GÜLLE İnşaat Mühendisliği
5 1825201035 BEYZA YILDIRIM Mimarlık
6 1721231210 BİLAL OZAN Biyomedikal Mühendisliği
7 1825201090 ELİF KARAALP Mimarlık
8 1720121054 FATİH TAN Psikoloji
9 1825201021 FİKRET ENES ARIBOĞA Mimarlık
10 1825201250 İNCİ ALİ Mimarlık
11 1821221029 KEVSER BÜŞRA YILDIRIM Bilgisayar Mühendisliği
12 1821221023 MEVLÜT EMRE TANRIVERDİ Bilgisayar Mühendisliği
13 1721211032 MUHAMMED YAHYA SÜMER İnşaat Mühendisliği
14 1821241034 MUHAMMET TAYYİP YILMAZ Elektrik-Elektronik Müh.
15 1825201258 NURTEN EKİNCİ Mimarlık
16 1721221230 OĞUZ YAVER Bilgisayar Mühendisliği
17 1820121046 ÖZGE SÖNMEZ Psikoloji
18 1821221251 ROUA ALABED Bilgisayar Mühendisliği
19 1721211218 ŞEYMA NUR ŞAHİN İnşaat Mühendisliği
20 1825241035 TAHSİN SİRAC ARSLAN İç Mimarlık
21 1821211018 YUSUF BAL İnşaat Mühendisliği
       
CLASS B03 / PRE-INTERMEDIATE
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1721221025 AHMET ALPER GÜZELCE Bilgisayar Mühendisliği
2 1821211005 AHMET ENES AYDOĞAN İnşaat Mühendisliği
3 1825241027 AHMET FURKAN YILDIZCAN İç Mimarlık
4 1821221257 ALI HAMAD Bilgisayar Mühendisliği
5 1820121051 BUKET COŞGUN Psikoloji
6 1825241024 ENES BAĞCI İç Mimarlık
7 1825201002 FATİMENUR AYVALLI Mimarlık
8 1826121005 HANDE ŞENEL Rehb. ve Psi. Dan.
9 1825201023 HÜSEYİN CUMA ARAT Mimarlık
10 1825201048 İLAYDANUR AZAKLI Mimarlık
11 1725201069 KASIM YILMAZ Mimarlık
12 1820121025 KAZIM DİLEK Psikoloji
13 1825241010 MEHMET CÜNEYT ÖZKAYA İç Mimarlık
14 1725201029 MUHAMMED FATİH DURAN Mimarlık
15 1821211010 MUHAMMET EMRE ŞİMŞEK İnşaat Mühendisliği
16 1725201206 OĞUZHAN TÜRKMENOĞLU Mimarlık
17 1821221013 RANA SEVDENUR KAZAN Bilgisayar Mühendisliği
18 1820121055 SALİHA TÜRKMENOĞLU Psikoloji
19 1825241016 SEVDENUR TUANA YUMRUTAŞ İç Mimarlık
20 1825241039 ZEYNEP GİZEM KIRBAŞ İç Mimarlık
       
CLASS G01 / ELEMENTARY
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1825201041 ASENA KARACA Mimarlık
2 1820121056 BEYZA ESEV Psikoloji
3 1820121053 EDANUR KIRDAR Psikoloji
4 1821211013 EMİRHAN KARA İnşaat Mühendisliği
5 1825201046 ERSAN ERDOĞAN Mimarlık
6 1821221008 FURKAN BATUHAN ERGÖÇEN Bilgisayar Mühendisliği
7 1821211020 FURKAN BELLİ İnşaat Mühendisliği
8 1821241001 GÜRKAN ACAR Elektrik-Elektronik Müh.
9 1821241017 HAMİT HAN YILMAZ Elektrik-Elektronik Müh.
10 1820121028 KADER ER Psikoloji
11 1825201050 KÜBRA SELVİ Mimarlık
12 1820131012 NURAY YAYLA Bilim Tarihi
13 1821231258 NURNANEE WAEDORYEE Biyomedikal Mühendisliği
14 1825201029 ÖMER ZAHİD AKPINAR Mimarlık
15 1825241037 SEMANUR ÇILGIN İç Mimarlık
16 1821221019 YUNUS EMRE ADAŞ Bilgisayar Mühendisliği
17 1820121054 ZEHRA İRCAL Psikoloji
18 1825241006 ZEYNEP BOYLU İç Mimarlık
19 1825201042 ZEYNEP GÜNAYDIN Mimarlık
       
CLASS G02 / ELEMENTARY
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1821241007 ALPEREN YASA Elektrik-Elektronik Müh.
2 1825201049 ASLIHAN AYDOĞAN Mimarlık
3 1821241023 BAHAÜDDİN EZBER Elektrik-Elektronik Müh.
4 1821231251 BAYAN TURKIEH Biyomedikal Mühendisliği
5 1821231002 ERMAN DİNÇER Biyomedikal Mühendisliği
6 1821221032 GAYE UGUR Bilgisayar Mühendisliği
7 1820121005 GÜL SEHER SÖZER Psikoloji
8 1821211015 HARUN SELEK İnşaat Mühendisliği
9 1821241013 KÜBRA DEMİR Elektrik-Elektronik Müh.
10 1821241026 MEHMET ALİ AYYILDIZ Elektrik-Elektronik Müh.
11 1821221022 MERVE BALCI Bilgisayar Mühendisliği
12 1821231007 NAZLICAN SCHMİDT Biyomedikal Mühendisliği
13 1825241028 RABİA AYDIN İç Mimarlık
14 1821211017 RIDVAN DEMİRDAŞ İnşaat Mühendisliği
15 1820121050 RUMEYSA DENİZ Psikoloji
16 1820121020 SECİHAN METİN Psikoloji
17 1820131002 SÜMEYYE KURTULMUŞ Bilim Tarihi
18 1820121013 VEYSEL AKARDERE Psikoloji
19 1721221222 YAŞAR KAYA Bilgisayar Mühendisliği
       
CLASS G03 / ELEMENTARY
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1820121250 ASİYA GÜNAYDIN Psikoloji
2 1825241026 DAMLANUR SAYAR İç Mimarlık
3 1820121039 DİLBER KADER AKALAN Psikoloji
4 1820131020 ELİFE ULUSOY Bilim Tarihi
5 1820121074 FURKAN SİVRİ Psikoloji
6 1821221016 İBRAHİM ÇAKMAK Bilgisayar Mühendisliği
7 1825201055 İLAF CEMAL Mimarlık
8 1820121064 KÜBRA NUR BUYURAN Psikoloji
9 1821221011 MEHMET AYHAN Bilgisayar Mühendisliği
10 1821231014 MERVE AĞIRTMIŞ Biyomedikal Mühendisliği
11 1825201047 MİKAİL YILDIZ Mimarlık
12 1821221006 MUHİTTİN AKIN Bilgisayar Mühendisliği
13 1821241004 ONUR KINAY Elektrik-Elektronik Müh.
14 1825201038 REYHAN ARSLANTÜRK Mimarlık
15 1820121069 RUMEYSA ASENA ÖZER Psikoloji
16 1821231010 SABİHA NUR GÜLFİDAN Biyomedikal Mühendisliği
17 1820121004 SENA KARAÖZ Psikoloji
18 1721221014 SÜMEYYE ZÜLAL DİK Bilgisayar Mühendisliği
19 1820121077 YAREN SOYLU Psikoloji
       
CLASS G04 / ELEMENTARY
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1825201268 AFRAH ABDULKAREM HAMOOD AL-KHALQI Mimarlık
2 1820121038 ALEYNA NUR ÖZTÜRK Psikoloji
3 1725201264 AYŞEGÜL KUYUMCU DUNDAR Mimarlık
4 1825201060 AYYÜCE FİDAN Mimarlık
5 1821211023 BÜNYAMİN MERT BATI İnşaat Mühendisliği
6 1820121019 CEYDA SAĞLAM Psikoloji
7 1825241013 ECE GÜLERER İç Mimarlık
8 1825201036 ESMA NUR KAMAR Mimarlık
9 1820121099 FURKAN BAKİ ZARALİOĞLU Psikoloji
10 1825241017 İLAYDA ÇALIŞKAN İç Mimarlık
11 1821211007 KENAN TANRIKULU İnşaat Mühendisliği
12 1821221014 MAHMUDHAN SAMİ DİRİĞ Bilgisayar Mühendisliği
13 1825241023 MEHMET BERA SİVAS İç Mimarlık
14 1820131005 MERVE NUR VATANSEVER Bilim Tarihi
15 1821221020 MUHAMMED FATİH ERÇAKIR Bilgisayar Mühendisliği
16 1821211021 NAFİZ SELİM AGAÇE İnşaat Mühendisliği
17 1820121065 NİSANUR CİRAV Psikoloji
18 1821211012 SELİN EFSA ÖZYURT İnşaat Mühendisliği
19 1826121012 ŞERİFE ÇOBAN Rehb. ve Psik. Danış.
       
CLASS G05 / ELEMENTARY
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1821231013 ABDÜLKADİR AKIN Biyomedikal Mühendisliği
2 1820121059 AYŞEGÜL KAYA Psikoloji
3 1821221035 BURAK GÜLŞEN Bilgisayar Mühendisliği
4 1820121035 CEREN MELENLİ Psikoloji
5 1820121008 ECENUR ÇİMEN Psikoloji
6 1820121003 EDANUR ALIŞ Psikoloji
7 1825201025 ELİF İNCE Mimarlık
8 1825241014 EMİNE ÇUMAN İç Mimarlık
9 1825201039 ERKAN YETER Mimarlık
10 1825241038 ESRANUR KELEŞ İç Mimarlık
11 1821241010 HATİCE NUR SUN Elektrik-Elektronik Müh.
12 1825201028 MEHMET FATİH ŞEKER Mimarlık
13 1822301008 MERVE ÖZTÜRK Geleneksel Türk Sanatları
14 1821221033 METİN KAĞIT Bilgisayar Mühendisliği
15 1725201267 ÖMER FARUK ÇELİK Mimarlık
16 1821221030 SALİHA SAĞOL Bilgisayar Mühendisliği
17 1820131001 SÜMEYYE DAĞ Bilim Tarihi
18 1825201012 TAHA FURKAN GÜLCEMAL Mimarlık
19 1821221007 YUSUF NADİR UZUN Bilgisayar Mühendisliği
       
CLASS G06 / INTERMEDIATE
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1725241223 ABDULLAH ÖZŞAHİN İç Mimarlık
2 1821221042 AHMET ORHAN YILDIZ Bilgisayar Mühendisliği
3 1720121069 ALİ SEYDİ BENLİ Psikoloji
4 1720121027 ARICAN KARADANA Psikoloji
5 1721211220 ARİF SEFA ARİFOĞLU İnşaat Mühendisliği
6 1721231017 BANU CİNEL Biyomedikal Müh.
7 1825241001 BAŞAK ÖZDAMAR İç Mimarlık
8 1725241219 BEYTULLAH SELİM İç Mimarlık
9 1720121066 BÜŞRANUR CAN Psikoloji
10 1721231209 DEMET AKÜZÜM Biyomedikal Müh.
11 1720121053 ECREN CEVAHİREFENDİOĞLU Psikoloji
12 1825241002 HASAN HÜSEYİN SAĞÖZ İç Mimarlık
13 1821231253 HATOUN ALKASEM Biyomedikal Mühendisliği
14 1821231254 MAHA SAHLOUL Biyomedikal Mühendisliği
15 1725201270 MEHMET ATAŞ Mimarlık
16 1725241028 MELİH ŞEN  İç Mimarlık
17 1725201060 METİN YÜŞA ARSLAN Mimarlık
18 1725241037 MUSTAFA BOZTEPE İç Mimarlık
19 1720121055 MUSTAFA FERİT GÜNGÖRÜR Psikoloji
20 1725241036 MÜNEVVER KORKMAZ İç Mimarlık
21 1720121060 SELEN SUDE ZEDELİ Psikoloji
22 1725201268 ŞEVAL CANPOLAT Mimarlık
23 1720121023 ŞEYMA DEMİRCİ Psikoloji
24 1725201269 TALİN DURMAZGÜLER Mimarlık
25 1721231205 TAREK ZALAK Biyomedikal Mühendisliği
26 1720121062 YAREN KÖSE Psikoloji
27 1821231006 YONCA NUR ÇOLTU Biyomedikal Mühendisliği
28 1820121261 ZEHRA YILMAZ Psikoloji
29 1825201010 ZEHRA ZÜLAL KAYA Mimarlık
       
CLASS 101 / ELEMENTARY
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1825201030 BARIŞ VURAL Mimarlık
2 1825241253 BAYAN DAKKAK İç Mimarlık
3 1825201020 BİLAL KEREM CEYLAN Mimarlık
4 1825241005 BÜŞRA YAPICI İç Mimarlık
5 1825201034 ELANUR ERDAĞI Mimarlık
6 1821211028 HASAN SALİH PAŞAOĞLU İnşaat Mühendisliği
7 1825201027 HİLAL ÖZTEKER Mimarlık
8 1821241020 HÜSEYİN ADAŞ Elektrik-Elektronik Müh.
9 1825241011 İLKAY ÖZTÜRK İç Mimarlık
10 1825241004 MERAL KARTAL İç Mimarlık
11 1821211026 MERTCAN KILIÇ İnşaat Mühendisliği
12 1820121047 MERYEM DİLARA SAVAŞ Psikoloji
13 1720121012 MERYEM YÜREKTÜRK Psikoloji
14 1820121061 NESRİN ÇOLAK Psikoloji
15 1821211014 ÖMER FARUK GÜRSOY İnşaat Mühendisliği
16 1822311008 RUKİYE MİDİLLİ Grafik Tasarım
17 1825241030 RÜMEYSA KATIRCI İç Mimarlık
18 1825201057 SENA NUR ÇEVİK Mimarlık
19 1820121026 ZEHRA BEYDA DOĞANER Psikoloji
       
CLASS 102 / ELEMENTARY
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1821221254 ABDULLAH EID Bilgisayar Mühendisliği
2 1821211019 AHMET EYUP KÜÇÜK İnşaat Mühendisliği
3 1821221026 AHMET KAŞKA Bilgisayar Mühendisliği
4 1821241024 ERVANUR MİDİLLİ Elektrik-Elektronik Müh.
5 1820121060 EYÜP CAN CÖMERT Psikoloji
6 1820121044 FATMA ASLI ÇETİNKAYA Psikoloji
7 1820121034 HAKAN DAĞ Psikoloji
8 1825241022 İREM CANTÜRK İç Mimarlık
9 1720121067 KÜBRA YENİÇAY Psikoloji
10 1821241002 MEHLİKA ŞAHİN Elektrik-Elektronik Müh.
11 1820121076 MELİKE ERGEN Psikoloji
12 1825201040 MERVE YILDIZ Mimarlık
13 1825201024 MUHAMMED BEKİR ÇEVİK Mimarlık
14 1821221028 MUHAMMED TARIK BAKAR Bilgisayar Mühendisliği
15 1825201044 RABİA SENA KEÇELİOĞLU Mimarlık
16 1825241008 RÜVEYDA KİPOĞLU İç Mimarlık
17 1825241015 ŞEVVAL YAREN IŞIK İç Mimarlık
18 1820121006 ŞEYMA NUR ÇELİKTEN Psikoloji
19 1820121066 ZEYNEP ŞİMŞEK Psikoloji
       
CLASS 103 / ELEMENTARY
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1825201052 ASUDE BEGÜM KURTULAN Mimarlık
2 1821211003 AYŞE BALCI İnşaat Mühendisliği
3 1825241021 BATUHAN KILINÇ İç Mimarlık
4 1820121067 BEGÜM ZEHRA AKBAYRAK Psikoloji
5 1821231005 BÜŞRA YILMAZ Biyomedikal Mühendisliği
6 1820121021 ECE ŞENGÜL Psikoloji
7 1821241003 EYÜP CAN KAYA Elektrik-Elektronik Müh.
8 1820121012 FEYZA GÜNDOĞDU Psikoloji
9 1821241005 FURKAN BOLAT Elektrik-Elektronik Müh.
10 1825241012 HİLAL DURMUŞ İç Mimarlık
11 1820121057 KEZBAN EDA YAVAŞ Psikoloji
12 1825201026 MAHSUN AYDIN Mimarlık
13 1821221025 MERVE ÇINAR Bilgisayar Mühendisliği
14 1825201056 MUHAMMED FAHRETTİN KUŞYILMAZ Mimarlık
15 1821221027 MUHAMMED YILMAZ Bilgisayar Mühendisliği
16 1820121001 ÖMER BAŞAR Psikoloji
17 1820121014 RAHMAN KEREM ÜNAL Psikoloji
18 1821241008 RUMEYSA AYBALA YILDIRIM Elektrik-Elektronik Müh.
19 1825201017 SÜMEYYE OKUMUŞ Mimarlık
       
CLASS 104 / ELEMENTARY
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1821241009 ABDULKERİM AKGÜL Elektrik-Elektronik Müh.
2 1825241033 BAHATTİN DEMİR İç Mimarlık
3 1820121078 BUSEM KÜÇÜKELMAS Psikoloji
4 1825241018 CEYDA SAYIN İç Mimarlık
5 1820121037 DAMLA AKTAŞ Psikoloji
6 1820121002 DİLEK NUR SET Psikoloji
7 1725241220 HATİCE YILDIRIM İç Mimarlık
8 1821231001 HİLAL EKREM Biyomedikal Mühendisliği
9 1821231012 KÜBRA GÜNAL Biyomedikal Mühendisliği
10 1825201063 MUHAMMET YASİR SARIKAYA Mimarlık
11 1821221021 RECEP TAYYİP İLHAN Bilgisayar Mühendisliği
12 1820121022 RÜMEYSA KÜT Psikoloji
13 1820121009 SAADET ÇAKIR Psikoloji
14 1825201006 SENANUR CEYLAN Mimarlık
15 1821241022 SERHAT AVCI Elektrik-Elektronik Müh.
16 1825201061 SEVDE GÜL FINDIK Mimarlık
17 1820121015 SÜLEYMAN IŞIK Psikoloji
18 1820101009 YUNUS EMRE KOŞAR Türk Dili ve Edebiyatı
19 1825201022 ZEHRA MUMCU Mimarlık
       
CLASS 201 / ELEMENTARY
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1821241028 AHMET FURKAN CELEP Elektrik-Elektronik Müh.
2 1821241029 AHSEN NİDA GÜLNAR Elektrik-Elektronik Müh.
3 1821241030 BEKİR SAFA KILIÇ Elektrik-Elektronik Müh.
4 1820131007 CEYDA GÜLENER Bilim Tarihi
5 1820121260 DİLARA MUFTAKHUTDINOVA Psikoloji
6 1820121023 ELİF BEYZA ÖNEM Psikoloji
7 1820121043 EREN LEVENT ULUÇAY Psikoloji
8 1820121033 HAMİD CANBERK ERKMEN Psikoloji
9 1825201013 MEHMET AÇIKALIN Mimarlık
10 1621241026 MEHMET ENES AŞIK Elektrik-Elektronik Müh.
11 1820121080 MELİKE USTA Psikoloji
12 1821211027 MUHAMMET YUSUF ÇAĞIL İnşaat Mühendisliği
13 1825201033 SEHER ERDEM Mimarlık
14 1825201045 SİNEM MOLLAHÜSEYİNOĞLU Mimarlık
15 1825201007 ŞULE NUR YILDIZ Mimarlık
16 1825201011 TALHA ESKİLER Mimarlık
17 1825241254 YILIYAER MAIMAITIABULA İç Mimarlık
18 1825241019 ZEHRA KARABUL İç Mimarlık
19 1825201009 ZEYNEB EKMEN Mimarlık
       
CLASS 202 / ELEMENTARY
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1821241027 BURAK BERBER Elektrik-Elektronik Müh.
2 1821211002 BURHANETTİN BİLGİN İnşaat Mühendisliği
3 1825201008 EMRE YETKİN Mimarlık
4 1825241009 ESMA TAŞ İç Mimarlık
5 1820121024 FATMA HİLAL KAYA Psikoloji
6 1821241015 HAKAN İREK Elektrik-Elektronik Müh.
7 1821211025 HAKKI BAKIRCI İnşaat Mühendisliği
8 1826111016 MERVE TURAN Okul Öncesi Öğr.
9 1820121007 MERYEM GÜLDÜ Psikoloji
10 1820121058 MEVHİBE NUR AKINLI Psikoloji
11 1820121063 NESLİŞAH KARAMAN Psikoloji
12 1825201003 NURŞAH AÇIKGÖZ Mimarlık
13 1820121048 ÖMER AYAZ Psikoloji
14 1820121041 SAİME SENA KÜÇÜK Psikoloji
15 1820131009 SEMA ŞİRİN Bilim Tarihi
16 1821221002 TARIK ÖZBAYRAK Bilgisayar Mühendisliği
17 1821211016 VEYSEL GÜNAY İnşaat Mühendisliği
18 1825201004 ZEYNEP RABİA YOLGİDER Mimarlık
19 1625201166 ZEYNEP YAVUZ Mimarlık
       
CLASS 203 / ELEMENTARY
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1820121093 ADEM ÇELİK Psikoloji
2 1825241029 ALİ ÇOŞKUN İç Mimarlık
3 1825201062 BUĞRA ARSLAN Mimarlık
4 1821211009 EMRE USLU İnşaat Mühendisliği
5 1822311017 FATMA BEYZA AĞGÜL Grafik Tasarım
6 1821241011 FATMA SEMİHA ÜNAL Elektrik-Elektronik Müh.
7 1821211011 FURKAN BAL İnşaat Mühendisliği
8 1825201031 GÜLNUR DEMİREL Mimarlık
9 1825241256 HALA HALIMEH İç Mimarlık
10 1821221018 HALİS FURKAN AKGÜL Bilgisayar Mühendisliği
11 1820121027 MERVE İNCİ Psikoloji
12 1821231008 MÜRŞİDE GÖKÇE Biyomedikal Mühendisliği
13 1820121071 SEDANUR ERGİN Psikoloji
14 1820121052 SENA TAŞDEMİR Psikoloji
15 1820121032 SULTAN ÜZER Psikoloji
16 1820121018 ŞEVVAL AYAR Psikoloji
17 1824501005 ŞEYMA BAĞIR Hukuk
18 1820111001 YUNUS EMRE DÜŞÜNÜŞ Tarih
19 1820121062 ZEYNEP ŞİMŞEK Psikoloji
       
CLASS 204 / ELEMENTARY
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1820121045 ALAADDİN İÇME Psikoloji
2 1825201071 AYDIN KARAKIŞ Mimarlık
3 1825201266 BILANE ILMI AMARKAK Mimarlık
4 1820111003 DUYGU ÖKSÜNLÜ Tarih
5 1822311004 ELİF ESRA ERZEN Grafik Tasarım
6 1821221024 EMİNE YILMAZ Bilgisayar Mühendisliği
7 1820121075 FATİH SAYGIN Psikoloji
8 1820121016 FATMA SAÇLI Psikoloji
9 1725201252 HİLAL ÇUHADAR Mimarlık
10 1820121072 İREM AŞUK Psikoloji
11 1825201005 İRFAN VURAL Mimarlık
12 1821211006 KADİR TUNÇ İnşaat Mühendisliği
13 1820121031 MERVE ÇAPRAZ Psikoloji
14 1821221003 MEVLÜT TOSUN Bilgisayar Mühendisliği
15 1820121079 MİRAÇ SEÇEN Psikoloji
16 1825201015 NİLGÜN İPEKÇİOĞLU Mimarlık
17 1820121049 SEFA TEMURTAŞ Psikoloji
18 1820121070 ŞEYMA BERK Psikoloji
19 1826121003 ZEYNEP ALEYNA USBURAK Rehb. ve Psik. Danış.
       
CLASS 205 / ELEMENTARY
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1820121036 AYŞE ÖZKAN Psikoloji
2 1820131016 AYŞENUR İLHAN Bilim Tarihi
3 1821241021 BATUHAN KARAGÖZ Elektrik-Elektronik Müh.
4 1825241025 ELİF YILDIZ İç Mimarlık
5 1820131006 EMİNE YILMAZER Bilim Tarihi
6 1821231019 FATMA NUR BAYBARS Biyomedikal Mühendisliği
7 1825201085 HASAN ÖNGÖREN Mimarlık
8 1820121017 HÜLYA İNÇ Psikoloji
9 1825241031 KADER KAYA İç Mimarlık
10 1825241032 MEHMET ÖZÇAKIL İç Mimarlık
11 1821211004 MELTEM TUNÇ İnşaat Mühendisliği
12 1820121068 MERVE KAPTAN Psikoloji
13 1821221252 MOHAMAD MENAR AL GADER Bilgisayar Mühendisliği
14 1825241020 RABİA YILMAZ İç Mimarlık
15 1820121073 SELİM AKBAŞ Psikoloji
16 1821241025 SEYYİT AHMET KILIÇ Elektrik-Elektronik Müh.
17 1821211022 YUSUF MAHMUTÇEPOĞLU İnşaat Mühendisliği
18 1820121040 ZEHRA TOPRAK Psikoloji
19 1826111006 ZEKİYE KÜBRA AYGÜL Okul Öncesi Öğr.

 




Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi