YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | İngilizce Hazırlık Programı 1. Kur Sınıf Listeleri
Duyuru Arşivi
İngilizce Hazırlık Programı 1. Kur Sınıf Listeleri

Değerli öğrencilerimiz, İngilizce Hazırlık Programı’nda dersler 16 Eylül Pazartesi günü saat 09:00’da Küçük Çamlıca yerleşkemizde başlayacaktır. Yoklamalarımız düzenli olarak alındığından ve kur bazında öğrencilerin derslerin %85’ine katılma zorunluluğu bulunduğundan dolayı, öğrencilerimizin kur tekrarına düşmemeleri için Pazartesi günü itibarıyla derslere düzenli olarak katılmaları gerekmektedir.

CLASS B02 / ELEMENTARY

NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1920101003 ABDULKADİR CANTÜRK Türk Dili ve Edebiyatı
2 1925241040 ALTAN AYKUT AKBUĞA İç Mimarlık
3 1921211010 BİLAL FURKAN DERE İnşaat Mühendisliği
4 1925201011 ÇAĞLA ALTUNBİLEK Mimarlık
5 1920121001 DİLARA SELÇUK Psikoloji
6 1921231014 ELİF BEYZA KARAMUK Biyomedikal Mühendisliği
7 1920121039 ELİF SILA YILDIZ Psikoloji
8 1925201038 ERDEM ŞERİT Mimarlık
9 1921241006 HANDENUR KARAKAŞ Elektrik-Elektronik Müh.
10 1920121050 HİRA NUR KASATURA Psikoloji
11 1921241010 İREM DUMAN Elektrik-Elektronik Müh.
12 1921221017 MERVE ÇELİK Bilgisayar Mühendisliği
13 1921221350 MHD EQBAL AYOUB Bilgisayar Mühendisliği
14 1925241029 MUSA TOPRAK İç Mimarlık
15 1925241009 NUR SULTA KAYGISIZ İç Mimarlık
16 1925241005 RABİA EYİ İç Mimarlık
17 1921241024 RECEP BERK BAYSAL Elektrik-Elektronik Müh.
18 1921221010 YUNUS SÜMER Bilgisayar Mühendisliği
19 1921221001 YUSUF DUR Bilgisayar Mühendisliği

CLASS B03 / ELEMENTARY

NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1921241029 ALİ KARA Elektrik-Elektronik Müh.
2 1825241253 BAYAN DAKKAK İç Mimarlık
3 1921221016 BEYZA ŞAHİNGÖZ Bilgisayar Mühendisliği
4 1921221012 BEYZANUR ERDAĞI Bilgisayar Mühendisliği
5 1921221015 EBRAR DERİNDAĞ Bilgisayar Mühendisliği
6 1925241022 ELEN ALTUN İç Mimarlık
7 1925241030 ESRA SÖZEN İç Mimarlık
8 1921211009 FEYZA OKULU İnşaat Mühendisliği
9 1921231006 GÖKHAN DAL Biyomedikal Mühendisliği
10 1921211002 İBRAHİM HAKKI BEKTAŞ İnşaat Mühendisliği
11 1921221006 MEHMET ÖZKAN Bilgisayar Mühendisliği
12 1921231371 MOHAMAD ALMOULKI Biyomedikal Mühendisliği  
13 1921221020 MUHAMMED KARAKURT Bilgisayar Mühendisliği
14 1921221018 RECEP TAHA AYDIN Bilgisayar Mühendisliği
15 1920121032 RÜVEYDAHİCRET KİRAZ Psikoloji
16 1921241357 SADIK SALİHOĞLU Elektrik-Elektronik Müh.
17 1920121002 SEVDE DAŞGIN Psikoloji
18 1925201020 YUSUF KELEŞ Mimarlık

CLASS G01 / ELEMENTARY

NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1920131002 ALPEREN ENGİN Bilim Tarihi
2 1920121011 ASLIHAN ERBAŞ Psikoloji
3 1921241011 BAHADIR BAYDERE Elektrik-Elektronik Müh.
4 1921221031 BAHADIR SİNA TERZİOĞLU Bilgisayar Mühendisliği
5 1920121364 DİLİNİGAER AİZEZİ Psikoloji
6 1921231011 EYÜPHAN BAŞTUĞ Biyomedikal Mühendisliği
7 1921221034 HABİBE GÜREL Bilgisayar Mühendisliği
8 1921221033 HATİCE ÇAĞLAR Bilgisayar Mühendisliği
9 1626121033 HÜSNA KÖROĞLU PDR
10 1925241351 MAİMAİTİAİLİ YİLİNUER İç Mimarlık
11 1921221025 MERTCAN KARABAŞ Bilgisayar Mühendisliği
12 1925241041 MİRAY POLAT İç Mimarlık
13 1921231024 MUHAMMET YILMAZ Biyomedikal Mühendisliği
14 1925201003 NURCİHAN KIZILKAYA Mimarlık
15 1925241004 ÖZGE BARLIK İç Mimarlık
16 1921221030 SARA NİHAL ÖNCÜ Bilgisayar Mühendisliği
17 1920121058 ŞÜHEDA BAYRAM Psikoloji
18 1925241021 YASEMİN AKKUM İç Mimarlık

CLASS G02 / ELEMENTARY

NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1925241035 AYSEN OKUTAN İç Mimarlık
2 1925241024 AZAD SAĞIN İç Mimarlık
3 1921241003 EBRAR ONUK Elektrik-Elektronik Müh.
4 1921241004 ERTUĞRUL ŞİMŞEK Elektrik-Elektronik Müh.
5 1921241013 HASAN AHMET TEKELİ Elektrik-Elektronik Müh.
6 1926121029 HATİCE GÜNEŞ PDR
7 1921211008 İLKAY ÖNCEL İnşaat Mühendisliği
8 1925201039 İREM SENA DERECİ Mimarlık
9 1921231023 KADİR ESİN Biyomedikal Mühendisliği
10 1925201016 MEHLİKA ÖNVER Mimarlık
11 1925201010 MERVE ALTUN Mimarlık
12 1921241023 MUSTAFA AKİF GÖR Elektrik-Elektronik Müh.
13 1925241039 SEDA KÖSE İç Mimarlık
14 1925241036 SEVDE NUR ŞENGÜL İç Mimarlık
15 1921231358 SHAHD KATTAN Biyomedikal Mühendisliği
16 1921231020 SÜMEYYE KARABULUT Biyomedikal Mühendisliği
17 1921221029 YUNUS EMRE ANAÇAL Bilgisayar Mühendisliği
18 1920121029 YUSUFCAN ALTAŞ Psikoloji
19 1920131001 ZEYNEP NURDAN TÖKEL Bilim Tarihi

CLASS G03 / ELEMENTARY

NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1925201017 AHMET KEREM AĞIL Mimarlık
2 1920121052 BEYZA ARDAHAN Psikoloji
3 1925241047 BURAK EMİR ÇİMEN İç Mimarlık
4 1925241013 EMİR CEVDET GAYRETLİ  İç Mimarlık
5 1921221007 FURKAN SELİM SALİHOĞLU Bilgisayar Mühendisliği
6 1925241033 GÜLŞAH CAN İç Mimarlık
7 1920121017 HANIM ATAMAN Psikoloji
8 1920131008 HATİCE GÜR Bilim Tarihi
9 1925241042 HAVVA NUR BADEM İç Mimarlık
10 1920121036 MELİKE BAŞLİ Psikoloji
11 1921241017 MUHAMMED ALİ KÖSE Elektrik-Elektronik Müh.
12 1920101007 NAZLI HİLAL DEMİRTAŞ Türk Dili ve Edebiyatı
13 1925241049 SENANUR ÇETİNKAYA İç Mimarlık
14 1921241031 SERHAT GÜREL Elektrik-Elektronik Müh.
15 1921221011 ŞAMİL BİLAL ÖZAYDIN Bilgisayar Mühendisliği
16 1925201354 XIATIGULI AINIWAERJIANG Mimarlık
17 1920121026 ZEYNEP KÖMÜR Psikoloji
18 1925241015 ZEYNEP KUL İç Mimarlık

 CLASS G04 / ELEMENTARY

NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1921241021 AHMET SEKMAN Elektrik-Elektronik Müh.
2 1921221026 BEYZA KARAKIŞ Bilgisayar Mühendisliği
3 1920131020 BUKET DENİZLİ Bilim Tarihi
4 1921211005 CEMAL ÇEBİ İnşaat Mühendisliği
5 1925241012 DİLARA ÖZGENÇ İç Mimarlık
6 1920121053 DOĞUKAN YILMAZ Psikoloji
7 1920121045 DURSUN ENES ÇALAR Psikoloji
8 1921211013 EDA KARALAR İnşaat Mühendisliği
9 1925241034 FATMA ÖZYİLDİRİM İç Mimarlık
10 1921231362 HALA ARAR Biyomedikal Mühendisliği
11 1925201372 İBRAHİM AL AHMED Mimarlık
12 1920131005 MERVE YILMAZ Bilim Tarihi
13 1921231364  ODEY ALBAKIR Biyomedikal Mühendisliği
14 1921241022 ÖMER HÜSEYİN BİNAY Elektrik-Elektronik Müh.
15 1925241020 SELAHATTİN EREN ÇETİN İç Mimarlık
16 1925201026 SENA ÇELİK Mimarlık
17 1925201037 ŞEVAL HAZİNE Mimarlık
18 1925241027 ŞULE ERYAŞ İç Mimarlık
19 1920131017 YUSUF ERKAM KELEŞ Bilim Tarihi

 CLASS G05 / ELEMENTARY

NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1925201027 AHMET EMİN DAŞTAN Mimarlık
2 1920121047 AYŞE NİDA ÖZDEMİR Psikoloji
3 1925241044 BARIŞ TÜKENMEZ İç Mimarlık
4 1920121363 BAYAN BAKER Psikoloji
5 1920121048 BERFİN AKMAZ Psikoloji
6 1920121054 BETÜL KORKAR Psikoloji
7 1920121046 BUSEM DİNÇ Psikoloji
8 1921221024 DEMET DEMİR Bil.Müh
9 1921231021 DOĞUKAN ÖZHAN Biyomedikal Mühendisliği
10 1925201041 EMRAH TOKER Mimarlık
11 1920121040 ESMA NUR KAHRAMAN Psikoloji
12 1925241011 ESMA RABİA YENİGÜN İç Mimarlık
13 1920121034 FATMA SENANUR KABLAN Psikoloji
14 1921221014 MELİKE KEÇELİOĞLU Bil.Müh
15 1921241019 MİKAİL KARATAŞ Elektrik-Elektronik Müh.
16 1925241038 MUHAMMET FATİH ERMİŞ İç Mimarlık
17 1920101002 SERHAT ERGENÇ Türk Dili ve Edebiyatı
18 1920131015 SİNAN ALTINTAŞ Bilim Tarihi 
19 1920131014 YASİN ÜSTÜNEL Bilim Tarihi 

CLASS G06 / ELEMENTARY

NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1920121006 AHMET ENES GÜNEŞ Psikoloji
2 1925241045 AHSEN SÜMEYYE KURTULUŞ İç Mimarlık
3 1921221021 ASİYE İLAYDA SAĞKOL Bil.Müh
4 1920121051 BÜŞRA ULUSOY Psikoloji
5 1921241030 ERAY BATIGÜN Elektrik-Elektronik Müh.
6 1920121056 EZGİ OSMANOĞLU Psikoloji
7 1920121021 HAŞİM IRMAK Psikoloji
8 1925241048 HÜMEYRA AYŞE AKYÜZ İç Mimarlık
9 1921231022 MEHMET ALİ TOPAL Biyomedikal Müh.
10 1925241016 MEHMET CAN OKUR İç Mimarlık
11 1921231001 MUHAMMED ENSAR KUTAY Biyomedikal Müh.
12 1925241032 NUR DEMİRCİ İç Mimarlık
13 1825241260 NURISIMAN MAIMAITIMING İç Mimarlık
14 1920121025 NURSENA PEKTAŞ Psikoloji
15 1924501006 ÖMER TARIK AŞCI Hukuk
16 1925241046 SENAY BÜŞRA CEMİLOĞLU İç Mimarlık
17 1925201023 SUDENUR TEMELLİ Mimarlık
18 1920121015 TUBA İKBAL YAYLA Psikoloji
19 1925241052 ZEYNEP KABADAYI İç Mimarlık

CLASS 101 / ELEMENTARY

NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1925201022 AHMET SEZER SARAÇOĞLU Mimarlık
2 1921231018 ALİ KAAN ÖZTÜRK Biyomedikal Müh.
3 1925241031 ATAKAN OSMAN ÇELİK İç Mimarlık
4 1925241054 BURAK ÇEBİ İç Mimarlık
5 1920121044 BÜŞRA ÇOBAN Psikoloji
6 1920101009 ELİF POTOK Türk Dili ve Edebiyatı
7 1921211003 FATİH DAĞLI İnş. Müh.
8 1925241037 HALE TURAÇ İç Mimarlık
9 1921211014 İBRAHİM ETHEM SOBACI İnş. Müh.
10 1920121049 İCLAL MEMİŞOĞLU Psikoloji
11 1920121013 İKLİMA YILDIRIM Psikoloji
12 1921231017 İREM YILMAZ Biyomedikal Müh.
13 1921221039 KEVSER PADO Bil.Müh
14 1825201255 MADINA MAHMUTOVA Mimarlık
15 1920121042 ÖMER GÜNEY Psikoloji
16 1926121003 ŞURA GÜNEŞ PDR
17 1925201028 TALHA TEMEL Mimarlık
18 1920131012 YUNUS EMRE KAYA Bilim Tarihi

CLASS 102 / ELEMENTARY

NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1920121024 AHMET KÖKTAŞ Psikoloji
2 1921241008 BERAT İSMAİL YAMAN Elektrik-Elektronik Müh.
3 1925201021 BURHAN YAZICI Mimarlık
4 1921221019 EMİN YASİR CORUT Bil.Müh
5 1921211015 EYÜPCAN AYHAN İnş. Müh.
6 1920121028 FATMA NUR USTA Psikoloji
7 1925241055 FURKAN MUDAK İç Mimarlık
8 1920121037 IRMAK KARTUSTA Psikoloji
9 1925241017 İREM ÖZDEMİR İç Mimarlık
10 1920121031 KÜBRA AY Psikoloji
11 1920111015 MEHMET AKİF YILMAZ Tarih 
12 1920131007 MERYEM TORUN Bilim Tarihi 
13 1921221003 MUSTAFA DAL Bil.Müh
14 1921211001 RAMAZAN ER İnş. Müh.
15 1925241028 SENA ÖZDAŞ İç Mimarlık
16 1921241025 SEVDE HATİCE KÖMÜRCÜ Elektrik-Elektronik Müh.
17 1920121041 SÜMEYYE YÖNEY Psikoloji
18 1921221037 YAVUZ SELİM BİÇER Bil.Müh
19 1925241019 ZEYNEP KAPLAN İç Mimarlık

 CLASS 103 / ELEMENTARY

NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1920111008 AHMET ÇÖREKCİOĞLU Tarih Bölümü
2 1925201015 AHMET SAĞMAK Mimarlık
3 1921241020 AYTEN ZENGİNAL Elektrik-Elektronik Müh.
4 1920121012 BEYZANUR KATIRCI Psikoloji
5 1920131011 DİLEK  DOĞAN Bilim Tarihi 
6 1921221043 GÜRKAN YAKAR Bil.Müh
7 1920121005 HATİCE YEŞİLDAĞ Psikoloji
8 1925201009 İNANÇ VEFA KIZILTAŞ Mimarlık
9 1921231002 MEHMET MÜCAHİT GÜRDAL Biyomedikal Müh.
10 1921241009 MUHAMMED ÖNER Elektrik-Elektronik Müh.
11 1921221023 MUSTAFA DEVECİ Bil.Müh
12 1921241012 OĞUZHAN BAŞ Elektrik-Elektronik Müh.
13 1921231013 ÖZGE AYKURT Biyomedikal Müh.
14 1925201374 SARA HASANAJ Mimarlık
15 1921221036 SEMA NUR AKSÜNGER Bil.Müh
16 1920121019 SEVDE DURMUŞ Psikoloji
17 1925201013 SÜMEYYE PELİSTER Mimarlık
18 1920121018 YAĞMUR ARAZ Psikoloji

 CLASS 104 / ELEMENTARY

NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1921231004 ABDÜLSAMED ECEVİT Biyomedikal Müh.
2 1920111001 AGAH SUAT ATAY Tarih
3 1921241005 ALİ ARSLAN Elektrik-Elektronik Müh.
4 1921231012 BÜŞRA SULTAN ERGÜN Biyomedikal Müh.
5 1925201005 DUYGU ÇENGEL Mimarlık
6 1921211006 FURKAN DİKMECİ İnş. Müh.
7 1921211007 HAKAN TANRIVERDİ İnş. Müh.
8 1925241006 HALİME ERKOL İç Mimarlık
9 1920121007 HATİCE KÜÇÜKALTAY Psikoloji
10 1925241002 İLAYDA KEÇOĞLU İç Mimarlık
11 1921231350 KLESIA HOXHA Biyomedikal Mühendisliği
12 1921221027 MEHMET AK Bil.Müh
13 1925241010 MERVENUR KARAKOÇ İç Mimarlık
14 1925201006 MUHAMMET ESENDEMİR Mimarlık
15 1924501027 MUSTAFA BAYIRSOKAK Hukuk 
16 1925201001 ÖZLEM DORUK Mimarlık
17 1921221032 RABİA DEMİRBAĞ Bil.Müh
18 1921241014 SÜMEYYE AYDEMİR Elektrik-Elektronik Müh.
19 1921231007 ŞULE NUR ÇAKAN Biyomedikal Müh.

CLASS 201 / PRE-INTERMEDIATE

NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1925241008 AHMET BİLAL TOKA İç Mimarlık
2 1925241026 BEYZA KARAKAŞLAR İç Mimarlık
3 1925241014 EBRAR YAZICI İç Mimarlık
4 1921231005 EMİR ÖNCÜ Biyomedikal Mühendisliği
5 1921221002 ERAY ALTAŞ Bilgisayar Mühendisliği
6 1920121016 FATMA GÜNER Psikoloji
7 1821211028 HASAN SALİH PAŞAOĞLU İnşaat Mühendisliği
8 1925241025 MAŞİDE AHSEN AYYILMAZ İç Mimarlık
9 1921221008 MUHAMMED ALİ GÜLCEMAL Bilgisayar Mühendisliği
10 1920131006 NİZAMETTİN MUSTAFA YILMAZ Bilim Tarihi 
11 1921221005 NUMAN KILINÇOĞLU Bilgisayar Mühendisliği
12 1925201024 RÜMEYSA YİĞİT Mimarlık
13 1925201008 ZEYNEP BETÜL GÖKSU Mimarlık

 CLASS 202 / PRE-INTERMEDIATE

NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1925241050 ALPEREN YAVUZ UZUN İç Mimarlık
2 1921221009 FEYZA KURUÇAY Bilgisayar Mühendisliği
3 1922311008 HAVVA BETÜL ÇETİNKAYA Grafik Tasarım
4 1921221353 MERVE GİDER Bilgisayar Mühendisliği
5 1920121009 ÖMER FEVZİ ÖZEN Psikoloji
6 1921221045 ÖMER GÜZEL ŞAHİN Bilgisayar Mühendisliği
7 1821211017 RIDVAN DEMİRDAŞ İnşaat Mühendisliği
8 1921231010 SEYRAN GÖRÜR Biyomedikal Mühendisliği
9 1921221040 TALHA MAHMUD DEREYURT Bilgisayar Mühendisliği
10 1925241001 ZEHRA AYDIN İç Mimarlık
11 1925201004 ZEYNEB ERDEM Mimarlık
12 1921231003 ZEYNEP BERA BAŞAK Biyomedikal Mühendisliği

CLASS 203 / PRE-INTERMEDIATE

NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1825201268 AFRAH ABDULKERIM ALKHALAQI Mimarlık
2 1920121027 AHMET FEHMİ ÇAVUŞ Psikoloji
3 1921241001 AHMET OZAN HAVLUCU Elektrik-Elektronik Müh.
4 1925201014 CEMRE ÇELİK Mimarlık
5 1925201002 DOĞUKAN KAYMAZ Mimarlık
6 1921221038 İREM ERÇEL Bilgisayar Mühendisliği
7 1921221013 NESLİHAN YILDIRIM Bilgisayar Mühendisliği
8 1920121010 NEŞE AKSU Psikoloji
9 1921231019 NİDANUR TAHİROĞLU Biyomedikal Mühendisliği
10 1921221355 RAMI AYOUB Bilgisayar Mühendisliği
11 1920121003 RANA KARABİBER Psikoloji
12 1821211016 VEYSEL GÜNAY İnşaat Mühendisliği

CLASS 204 / INTERMEDIATE

NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1925201025 AYŞEGÜL ÖNER Mimarlık
2 1825201261 BATYR KHAMKHOEV Mimarlık
3 1820121060 EYÜP CAN CÖMERT Psikoloji
4 1821211015 HARUN SELEK İnşaat Mühendisliği
5 1821211006 KADİR TUNÇ İnşaat Mühendisliği
6 1920121355 MERYEMNUR ŞAHİN  Psikoloji
7 1921241018 MUHAMMED YUSUF BATUR Elektrik-Elektronik Müh.
8 1820121063 NESLİŞAH KARAMAN Psikoloji
9 1820121073 SELİM AKBAŞ Psikoloji
10 1820121070 ŞEYMA BERK Psikoloji
11 1821211353 ŞEYMA NUR ŞAHİN İnşaat Mühendisliği
12 1825201354 ŞEYMA TAŞTAN Mimarlık
13 1925241007 YUNUS TEKE İç Mimarlık

CLASS 205 / UPPER-INTERMEDIATE

NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1820121036 AYŞE ÖZKAN Psikoloji
2 1825241354 AYŞE YILDIRIM İç Mimarlık
3 1725201264 AYŞEGÜL KUYUMCU DUNDAR Mimarlık
4 1825241033 BAHATTİN DEMİR İç Mimarlık
5 1825201020 BİLAL KEREM CEYLAN Mimarlık
6 1925241053 CAHİDE SELVİ İç Mimarlık
7 1820121037 DAMLA AKTAŞ Psikoloji
8 1820121074 FURKAN SİVRİ Psikoloji
9 1820121057 KEZBAN EDA YAVAŞ Psikoloji
10 1821241013 KÜBRA DEMİR Elektrik-Elektronik Müh.
11 1820121080 MELİKE USTA Psikoloji
12 1821211026 MERTCAN KILIÇ İnşaat Mühendisliği
13 1820121058 MEVHİBE NUR AKINLI Psikoloji
14 1821211351 MUHAMMED ŞAHİN İnşaat Mühendisliği
15 1820121061 NESRİN ÇOLAK Psikoloji
16 1821211355 OĞUZHAN ATÇI İnşaat Mühendisliği
17 1820121270 SAADET NİSA ARMAĞAN Psikoloji
18 1820121032 SULTAN ÜZER Psikoloji
19 1820121077 YAREN SOYLU Psikoloji
20 1825241356 YUSUF MAHMUT KIŞLA İç Mimarlık

 




Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi