Anasayfa  |   İletişim  | EN
İngilizce Hazırlık Programı
YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | DBS Giriş Yerleri 2019-2020
Duyuru Arşivi
DBS Giriş Yerleri 2019-2020

Değerli öğrencilerimiz, 9 Eylül 2019 Pazartesi günü 09:30'da gerçekleştirilecek olan Düzey Belirleme Sınavı'nın giriş yerleri aşağıdaki gibidir. Aynı gün gerçekleşecek DBS Konuşma Sınavı programı ve giriş yerleri için yerleşke girişindeki (Kat: 1) panoyu takip ediniz.

Sınav programı için tıklayınız.

 

G01 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1925201362 AGU SHAFIK AYUB Mimarlık
2 1921241021 AHMET SEKMAN Elektrik-Elektronik Müh.
3 1921241005 ALİ ARSLAN Elektrik-Elektronik Müh.
4 1925201371 AMAL NABHAN Mimarlık
5   BINJAMIN KAFELLARAJ  Biyomedikal Mühendisliği
6 1920101009 ELİF POTOK Türk Dili ve Edebiyatı
7   FARİDA İZZAT ONAL Mimarlık
8 1920121034 FATMA SENANUR KABLAN Psikoloji
9 1925241033 GÜLŞAH CAN İç Mimarlık
10 1921231362 HALA ARAR Biyomedikal Mühendisliği
11 1921241013 HASAN AHMET TEKELİ Elektrik-Elektronik Müh.
12   HUSSEİN BALFAQİH Biyomedikal Mühendisliği
13   KLESIA HOXHA Biyomedikal Mühendisliği
14 1921231361 LAMIAA ALHAMALI Biyomedikal Mühendisliği
15 1921221352 MOHAMAD TURKİEH Bilgisayar Mühendisliği
16 1921221013 NESLİHAN YILDIRIM Bilgisayar Mühendisliği
17 1920131003 YAREN ERVA KESKİN Bilim Tarihi
18 1921221037 YAVUZ SELİM BİÇER Bilgisayar Mühendisliği
19 1921221010 YUNUS SÜMER Bilgisayar Mühendisliği
20 1920121029 YUSUF CAN ALTAŞ Psikoloji
21 1920121008 ZEHRA SUDE KARATAŞ Psikoloji
22 1921231011 EYÜPHAN BAŞTUĞ Biyomedikal Mühendisliği

 

G02 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1   AHMAD SANDEH Bilgisayar Mühendisliği
2 1925241035 AYSEN OKUTAN İç Mimarlık
3 1925241024 AZAD SAĞIN İç Mimarlık
4 1925201358 BAYAN ASHOUR Mimarlık
5 1921241008 BERAT İSMAİL YAMAN Elektrik-Elektronik Müh.
6 1920121352 FAHRİYENUR OKTAY Psikoloji
7 1925241034 FATMA NUR ÖZYİLDİRİM İç Mimarlık
8 1925201353 HÜSAMEDDIN HABIYEH Mimarlık
9 1921221038 İREM ERÇEL Bilgisayar Mühendisliği
10 1921231017 İREM YILMAZ Biyomedikal Mühendisliği
11 1920131005 MERVE YILMAZ Bilim Tarihi
12 1921231363 MOHAMAD HAMDOUN Biyomedikal Mühendisliği
13 1921231355 MOHAMAD ZEYAD ALMASRI Biyomedikal Mühendisliği
14 1921221004 MUHAMMED YAHYA AVAR Bilgisayar Mühendisliği
15 1925201019 NESLİHAN GÜLŞAH KURT Mimarlık
16 1925201003 NURCİHAN KIZILKAYA Mimarlık
17   ODEY ALBAKIR Biyomedikal Mühendisliği
18 1921221032 RABİA DEMİRBAĞ Bilgisayar Mühendisliği
19   SAJA ALGASEM Biyomedikal Mühendisliği
20 1925241049 SENANUR ÇETİNKAYA İç Mimarlık
21 1925201013 SÜMEYYE PELİSTER Mimarlık

 

G03 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1   ALİ KARMIŞ Biyomedikal Mühendisliği
2 1925201007 ASUMAN DOĞAN Mimarlık
3 1925241026 BEYZA KARAKAŞLAR İç Mimarlık
4 1921221016 BEYZA ŞAHİNGÖZ Bilgisayar Mühendisliği
5 1921231351 DARIN SAWAH Biyomedikal Mühendisliği
6 1925241030 ESRA SÖZEN İç Mimarlık
7 1925241006 HALİME ERKOL İç Mimarlık
8 1925201372 İBRAHİM AL AHMED Mimarlık
9 1925241002 İLAYDA KEÇOĞLU İç Mimarlık
10 1925201373 JOUDI AL CHARABI Mimarlık
11 1921231359 KHALED ALSAWAF Biyomedikal Mühendisliği
12 1921221004 MUHAMMED YAHYA AVAR Bilgisayar Mühendisliği
13 1921241022 ÖMER HÜSEYİN BİNAY Elektrik-Elektronik Müh.
14 1921221355 RAMI AYOUB Bilgisayar Mühendisliği
15 1921241024 RECEP BERK BAYSAL Elektrik-Elektronik Müh.
16 1921231360 RIMA ABOSALEH Biyomedikal Mühendisliği
17 1925241036 SEVDE NUR ŞENGÜL İç Mimarlık
18 1921231358 SHAHD KATTAN Biyomedikal Mühendisliği
19 1926121002 SUEDA BETÜL ULUDAĞ PDR
20 1925241027 ŞULE ERYAŞ İç Mimarlık
21 1925241007 YUNUS TEKE İç Mimarlık

 

101 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1920121351 AYGÜL HUSEYNOVA Psikoloji
2 1925201011 ÇAĞLA ALTUNBİLEK Mimarlık
3 1925201002 DOĞUKAN KAYMAZ Mimarlık
4 1921241004 ERTUĞRUL ŞİMŞEK Elektrik-Elektronik Müh.
5 1921231006 GÖKHAN DAL Biyomedikal Mühendisliği
6 1921221034 HABİBE GÜREL Bilgisayar Mühendisliği
7 1925241025 MAŞİDE AHSEN AYYILMAZ İç Mimarlık
8 1921221350 MHD EQBAL AYOUB Bilgisayar Mühendisliği
9 1925201355 MUHAMMED AHMET Mimarlık
10 1921221003 MUSTAFA DAL Bilgisayar Mühendisliği
11   OMAR BAMUQABEL Biyomedikal Mühendisliği
12 1921221035 ÖMER KAAN ADAŞ Bilgisayar Mühendisliği
13 1920121003 RANA KARABİBER Psikoloji
14   SARAH HETALANI Bilgisayar Mühendisliği
15 1920101002 SERHAT ERGENÇ Türk Dili ve Edebiyatı
16 1921231352 SİDRA SELO Biyomedikal Mühendisliği
17 1921231356 WASİUR RAHMAN Biyomedikal Mühendisliği
18 1920131017 YUSUF ERKAM KELEŞ Bilim Tarihi
19 1925241001 ZEHRA AYDIN İç Mimarlık
20 1925201008 ZEYNEP BETÜL GÖKSU Mimarlık
21 1921231354 ZİYAD ALNESHİWATİ Biyomedikal Mühendisliği

 

102 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1925241008 AHMET BİLAL TOKA İç Mimarlık
2   AMAL MAROUF Biyomedikal Mühendisliği
3 1920121004 AYŞE NUR ÖZEL Psikoloji
4 1920121048 BERFİN AKMAZ Psikoloji
5 1920131020 BUKET DENİZLİ Bilim Tarihi
6 1925241047 BURAK EMİR ÇİMEN İç Mimarlık
7 1921211008 İLKAY ÖNCEL İnşaat Mühendisliği
8 1921231008 İREM SÜRÜCÜ Biyomedikal Mühendisliği
9   MOHAMAD ALMOULKI Biyomedikal Mühendisliği
10 1921241017 MUHAMMED ALİ KÖSE Elektrik-Elektronik Müh.
11 1921221020 MUHAMMED KARAKURT Bilgisayar Mühendisliği
12 1921221351 MUHAMMED KERİM AYDIN Bilgisayar Mühendisliği
13   NABILA HAMWI Biyomedikal Mühendisliği
14   NOUR EDDIN JUMAA Biyomedikal Mühendisliği
15   ODEY ALBAKIR Biyomedikal Mühendisliği
16 1925201374 SARA HASANAJ Mimarlık
17 1921221030 SARA NİHAL ÖNCÜ Bilgisayar Mühendisliği
18 1921231010 SEYRAN GÖRÜR Biyomedikal Mühendisliği
19 1921241015 SUHA SAFA SARITAŞ Elektrik-Elektronik Müh.
20 1925201354 XIATIGULI AINIWAERJIANG Mimarlık
21 1925241015 ZEYNEP KUL İç Mimarlık

 

103 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1   ABDULAZİZ AZİM Mimarlık
2 1921241352 ABDULKHAMID KHOLIKOV Elektrik-Elektronik Müh.
3   AHMAD ARROUB Elektrik-Elektronik Müh.
4 1921241007 AHMET HAKAN ALÇAKAKAN Elektrik-Elektronik Müh.
5 1921211005 CEMAL ÇEBİ İnşaat Mühendisliği
6 1921231014 ELİF BEYZA KARAMUK Biyomedikal Mühendisliği
7   EMRE KAYACAN Elektrik-Elektronik Müh.
8   EREN DELEMEN Psikoloji
9 1920121028 FATMA NUR USTA Psikoloji
10 1925241023 FATMATÜZZEHRA UÇAR İç Mimarlık
11   ISMOIL NARZULLAEV Elektrik-Elektronik Müh.
12   JAMEEL AHMED MOHAMMED Mimarlık
13   KHAIREE KHAIREE Biyomedikal Mühendisliği
14 1921221006 MEHMET ÖZKAN Bilgisayar Mühendisliği
15 1921221025 MERTCAN KARABAŞ Bilgisayar Mühendisliği
16 1921221017 MERVE ÇELİK Bilgisayar Mühendisliği
17 1921221008 MUHAMMED ALİ GÜLCEMAL Bilgisayar Mühendisliği
18 1921241018 MUHAMMED YUSUF BATUR Elektrik-Elektronik Müh.
19 1921241023 MUSTAFA AKİF GÖR Elektrik-Elektronik Müh.
20 1921221011 ŞAMİL BİLAL ÖZAYDIN Bilgisayar Mühendisliği
21 1925201012 ZEYNEP DİNCEL Mimarlık

 

104 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1920121027 AHMET FEHMİ ÇAVUŞ Psikoloji
2 1925241050 ALPEREN YAVUZ UZUN İç Mimarlık
3   AMINE AZIZI İç Mimarlık
4   ASMA AHMEDLALABDULLAH Psikoloji
5 1925201014 CEMRE ÇELİK Mimarlık
6 1921221015 EBRAR DERİNDAĞ Bilgisayar Mühendisliği
7 1921221002 ERAY ALTAŞ Bilgisayar Mühendisliği
8   FATIMA ALAHDAB Mimarlık
9 1920121017 HANIM ATAMAN Psikoloji
10 1921221033 HATİCE ÇAĞLAR Bilgisayar Mühendisliği
11 1922311008 HAVVA BETÜL ÇETİNKAYA Grafik Tasarım
12 1920121050 HİRA NUR KASATURA Psikoloji
13 1920121353 İREM NUR GÜL Psikoloji
14   MAREAM AL.S.ALATASSI Mimarlık
15   MARWAN ALAGHAWANİ İç Mimarlık
16 1925241029 MUSA TOPRAK İç Mimarlık
17 1921241356 OSMAN KARIMOV Elektrik-Elektronik Müh.
18 1921241357 SADIK HUSEYİN SADIK SADIK Elektrik-Elektronik Müh.
19 1925241039 SEDA KÖSE İç Mimarlık
20 1922311001 SÜMEYYE ÇABUK Grafik Tasarım
21 1921221029 YUNUS EMRE ANAÇAL Bilgisayar Mühendisliği

 

201 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1925201017 AHMET KEREM AĞIL Mimarlık
2 1925241354 ARSENIDA TAHİRİ İç Mimarlık
3 1921241011 BAHADIR BAYDERE Elektrik-Elektronik Müh.
4 1925241350 BEYDE OMAR İç Mimarlık
5 1920121052 BEYZA ARDAHAN Psikoloji
6 1921221012 BEYZANUR ERDAĞI Bilgisayar Mühendisliği
7 1921211004 DİDEM ŞABANFAKI İnşaat Mühendisliği
8 1920121053 DOĞUKAN YILMAZ Psikoloji
9   DÜNYA EHNEN Psikoloji
10 1920121039 ELİF SILA YILDIZ Psikoloji
11   ESMERINA ZALLI İç Mimarlık
12 1925241353 FIDA AID İç Mimarlık
13 1921241006 HANDENUR KARAKAŞ Elektrik-Elektronik Müh.
14   MAİMAİTİAİLİ YİLİNUER İç Mimarlık
15 1925201016 MEHLİKA ÖNVER Mimarlık
16 1825201256 OBADA TOLIMAT Mimarlık
17   REEM ALDAHABI Mimarlık
18 1925201024 RÜMEYSA YİĞİT Mimarlık
19 1920121002 SEVDE DAŞGIN Psikoloji
20 1920121058 ŞÜHEDA BAYRAM Psikoloji
21 1921221001 YUSUF DUR Bilgisayar Mühendisliği

 

202 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1921241001 AHMET OZAN HAVLUCU Elektrik-Elektronik Müh.
2   AINA SALSABILA Psikoloji
3 1920131002 ALPEREN ENGİN Bilim Tarihi
4 1925241040 ALTAN AYKUT AKBUĞA İç Mimarlık
5   DİLİSHAER ABULİMİTİ İç Mimarlık
6 1925241014 EBRAR YAZICI İç Mimarlık
7 1921231005 EMİR ÖNCÜ Biyomedikal Mühendisliği
8   EYE AL SALİH Psikoloji
9 1825201031 GÜLNUR DEMİREL Mimarlık
10   HUSSEIN ALATTAS İç Mimarlık
11 1921241010 İREM DUMAN Elektrik-Elektronik Müh.
12   LALEH JAVANSHİR GHOJEHBİGLOU İç Mimarlık
13 1920121355 MERYEM NUR ŞAHİN Psikoloji
14 1925241041 MİRAY POLAT İç Mimarlık
15 1921241350 MOHAMED SALLIEU BAH Elektrik-Elektronik Müh.
16   MUHAMMED MELLE MAHMUD İnşaat Mühendisliği
17 1925201006 MUHAMMET ESENDEMİR Mimarlık
18 1925241003 NİSA NUR KARACA İç Mimarlık
19   SALMA BADAWY İç Mimarlık
20 1925201018 TALHA ERDOĞAN Mimarlık
21 1925201020 YUSUF KELEŞ Mimarlık

 

203 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1   ABDÜLBAKI GÜNEY Bilgisayar Mühendisliği
2 1920121350 AFRA NUR TOLUN Psikoloji
3 1921241002 AHMET NECATİ ÜZMEZ Elektrik-Elektronik Müh.
4 1920121011 ASLIHAN ERBAŞ Psikoloji
5 1921211010 BİLAL FURKAN DERE İnşaat Mühendisliği
6   BUSHRA EDRİS Bilgisayar Mühendisliği
7 1920121045 DURSUN ENES ÇALAR Psikoloji
8 1925201351 EMA BEČAREVIČ Mimarlık
9 1926121029 HATİCE GÜNEŞ PDR
10 1920131008 HATİCE GÜR Bilim Tarihi
11 1921211002 İBRAHİM HAKKI BEKTAŞ İnşaat Mühendisliği
12   LÜTFIYE ALTIN Psikoloji
13 1925201010 MERVE ALTUN Mimarlık
14 1921221353 MERVE GİDER Bilgisayar Mühendisliği
15   MUHIBULLAH NOORI İnşaat Mühendisliği
16 1920121009 ÖMER FEVZİ ÖZEN Psikoloji
17   SITI KHADIJAH ZAKARIA ANSORI Psikoloji
18 1921221354 TAHA ALAKKARİ Bilgisayar Mühendisliği
19 1925241021 YASEMİN AKKUM İç Mimarlık
20 1921231003 ZEYNEP BERA BAŞAK Biyomedikal Mühendisliği
21 1920131001 ZEYNEP NURDAN TÖKEL Bilim Tarihi

 

204 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1920121363 BAYAN BAKER Psikoloji
2 1825241253 BAYAN DAKKAK İç Mimarlık
3 1925201021 BURHAN YAZICI Mimarlık
4 1920121364 DİLİNİGAER AİZEZİ Psikoloji
5 1925241013 EMİR CEVDET GAYRETLİ İç Mimarlık
6 1920121030 ENİSE YILDIZ Psikoloji
7   FİLİZ AYDIN Mimarlık
8 1921231015 HALE ÖZKAYA Biyomedikal Mühendisliği
9 1921211350 HAMISI SAIDI İnşaat Mühendisliği
10 1921211351 HAMZA ALSAAOR İnşaat Mühendisliği
11 1925241042 HAVVA NUR BADEM İç Mimarlık
12 1920121036 MELİKE BAŞLİ Psikoloji
13   MUREDİLİ KİBİER Bilgisayar Mühendisliği
14 1920101007 NAZLI HİLAL DEMİRTAŞ Türk Dili ve Edebiyatı
15 1921231019 NİDANUR TAHİROĞLU Biyomedikal Mühendisliği
16 1921221005 NUMAN KILINÇOĞLU Bilgisayar Mühendisliği
17   OSAMAH BALFAQIH Bilgisayar Mühendisliği
18 1921231020 SÜMEYYE KARABULUT Biyomedikal Mühendisliği
19   TOLGAHAN KEVSER İnşaat Mühendisliği
20 1925201004 ZEYNEB ERDEM Mimarlık
21 1920121026 ZEYNEP KÖMÜR Psikoloji

 

205 SINIFI - DBS SINIF LİSTESİ
       
NO ÖĞRENCİ NO ÖĞRENCİ ADI - SOYADI BÖLÜM
1 1920101003 ABDULKADİR CANTÜRK Türk Dili ve Edebiyatı
2 1925201356 ABRAHAM ALKHALIL ALMOULKI Mimarlık
3 1920121006 AHMET ENES GÜNEŞ Psikoloji
4 1920121001 DİLARA SELÇUK Psikoloji
5 1921241003 EBRAR ONUK Elektrik-Elektronik Müh.
6 1921211009 FEYZA OKULU İnşaat Mühendisliği
7 1925201359 HANAA ALREFAİ Mimarlık
8   HATICE KUBRA SARAÇOĞLU Mimarlık
9 1921221039 KEVSER PADO Bilgisayar Mühendisliği
10   MAKBULE ZENGİN Psikoloji
11 1925201357 MHD KHALED HENDİ Mimarlık
12 1921241019 MİKAİL KARATAŞ Elektrik-Elektronik Müh.
13 1925201350 MOHAMMAD ZAHER KARNABEH Mimarlık
14   MUSTAFA NAS Mimarlık
15 1925241009 NUR SULTAN KAYGISIZ İç Mimarlık
16 1925241004 ÖZGE BARLIK İç Mimarlık
17 1920121366 RAMA MECZUB Psikoloji
18 1921221018 RECEP TAHA AYDIN Bilgisayar Mühendisliği
19   ROAA ABOZARAD İç Mimarlık
20 1925241028 SENA ÖZDAŞ İç Mimarlık
21 1920121365 SEVDE NUR BÖLÜK Psikoloji



Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi