Anasayfa  |   İletişim  | EN
İngilizce Hazırlık Programı
YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | BEPT I - BEPT II Programı ve Sınava Giriş Yerleri
Duyuru Arşivi
BEPT I - BEPT II Programı ve Sınava Giriş Yerleri

Temel İngilizce Muafiyet Sınavı (BEPT) yalnızca eğitim dili %100 Türkçe olan ön lisans ve lisans programlarına merkezi yerleştirme sınavıyla ya da yatay/dikey geçiş yoluyla yerleşen 2019 girişli öğrenciler için YÖK’ün 1. sınıflar için zorunlu kıldığı İngilizce I (ING101) ve İngilizce II (ING102)  derslerinden muafiyet sınavıdır. Sınavdan başarılı olan öğrenciler uzaktan eğitim merkezi tarafından verilen ING101 ve ING102 derslerinden muaf tutulurlar.

Öğrencilerin BEPT 1. kısımdan aldıkları puan ING101, BEPT 2. kısımdan aldıkları puan ING 102 kodlu dersin harf notu olarak transkriptlerine işlenir.

Eğitim dili %30 İngilizce olan programlara kayıtlı öğrenciler, isteğe bağlı İngilizce hazırlık öğrenimi görecek olan öğrenciler ve Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri Programı’na kayıtlı olan öğrenciler bu sınava kayıt yaptırmış olsalar dahi giremezler. Sınav programı ve sınıf listeleri aşağıdaki gibidir.


Sınav Programı:                         13 Eylül 2019 1. Kısım:  09:30-10:30
                                                     13 Eylül 2019 2. Kısım:  10:45-11:45

Sınav Yeri: Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Küçük Çamlıca Yerleşkesi

Adres: Küçük Çamlıca Mah. Çilehane Yolu Cad. No: 6/1 Üsküdar / İSTANBUL

Küçük Çamlıca Yerleşkesi ’ne nasıl ulaşabilirim?

 

2019-2020 AKADEMİK YILI BEPT SINIF LİSTESİ

 

G01 SINIFI

No

Öğrenci No

Adı Soyadı

Bölüm

1

1940701054

ALEYNA ÖZTÜRK

Adalet

2

1924501192

ASUDE ŞAHİNKOÇ

Hukuk

3

1926111007

AYHAN YILMAZER

Okul Öncesi Öğretmenliği

4

1926101015

BÜŞRA KOÇAL

Türkçe Öğretmenliği

5

1924501026

EMRE YÜCEDAĞ

Hukuk

6

1922301013

KEVSER HAFSA PARLAKIŞIK

Geleneksel Türk Sanatları

7

1922311024

KÜBRA UZGUR

Grafik Tasarım

8

1926111004

MERT SELEN

Okul Öncesi Öğretmenliği

9

1940711046

NİSANUR YÜKSEL

Çocuk Gelişimi

10

1920111028

RECEP TAHA ENGİN

Tarih

11

1922301012

SEHER ALTAŞ

Geleneksel Türk Sanatları

12

1940701030

SÜMEYYA CELEP

Adalet

13

1926101008

ŞEVVAL SEZER

Türkçe Öğretmenliği

14

1922301018

ZEHRA SAK

Geleneksel Türk Sanatları

 




Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi