Anasayfa  |   İletişim  | EN
İngilizce Hazırlık Programı
YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | 2019-2020 İNGİLİZCE YETERLİK SINAVI (FSMEPT) Konuşma (Speaking) Programı
Duyuru Arşivi
2019-2020 İNGİLİZCE YETERLİK SINAVI (FSMEPT) Konuşma (Speaking) Programı

Değerli Öğrencilerimiz,

12 Eylül günü düzenlenecek olan İngilizce Yeterlik Sınavı (FSMEPT) Konuşma (Speaking) sınav programı aşağıdaki gibidir. Lütfen sınav saatinizden en az 15 dk önce sınav yerinde hazırda bulununuz.

 

CLASS G01 SPEAKING EXAM SCHEDULE

SEPTEMBER 12 THURSDAY

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

09.15 - 09.30

FATMATÜZZEHRA UÇAR

AHMET NECATİ ÜZMEZ

09.30 - 09.45

HATİCE KUBRA SARAÇOĞLU

ARSENIDA TAHİRİ

09.45 - 10.00

KEREM TÜRK

AYGÜL HÜSEYNOVA

10.00 - 10.15

MUHAMMED YUSUF BATUR

BEYDE OMAR

 

CLASS G02 SPEAKING EXAM SCHEDULE

SEPTEMBER 12 THURSDAY

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

09.15 - 09.30

ÖMER KAAN ADAŞ

AHMET HAKAN ALÇAKAKAN

09.30 - 09.45

TAHA ALAKKARİ

ASUMAN DOĞAN

09.45 - 10.00

TALHA ERDOĞAN

CEMAL ÇETİN

10.00 - 10.15

RAMA MECZUB

HALE ÖZKAYA

 

CLASS G03 SPEAKING EXAM SCHEDULE

SEPTEMBER 12 THURSDAY

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

09.15 - 09.30

İREM SÜRÜCÜ

AHMET DİLCİ

09.30 - 09.45

LUTFIYE ALTIN

FARİDA İZZAT ONAL

09.45 - 10.00

MOHAMED SALLIEU BAH

FAHRİYENUR OKTAY

10.00 - 10.15

NİSA NUR KARACA

DİDEM ŞABANFAKI

 

CLASS G04 SPEAKING EXAM SCHEDULE

SEPTEMBER 12 THURSDAY

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

09.15 - 09.30

HAMİSİ SAİDİ

ABDULHAMID KHOLIKOV

09.30 - 09.45

İREM NUR GÜL

ABRAHAM ALKHALILALMOUL

09.45 - 10.00

JAMEEL AHMED MOHAMMED

AFRA NUR TOLUN

10.00 - 10.15

YAREN ERVA KESKİN

AYŞE NUR ÖZEL

 

CLASS G05 SPEAKING EXAM SCHEDULE

SEPTEMBER 12 THURSDAY

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

09.15 - 09.30

DARIN SAWAH

LAMIAA ALHAMALI

09.30 - 09.45

ENİSE YILDIZ

MUHAMMED KERİM AYDIN

09.45 - 10.00

ESMERINA ZALLI

ZEHRA SUDE KARATAŞ

10.00 - 10.15

KHALED ALSAVAF

ZEYNEP DİNCEL

 

CLASS G06 SPEAKING EXAM SCHEDULE

SEPTEMBER 12 THURSDAY

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

09.15 - 09.30

MUHAMMED YAHYA AVAR

SUHA SAFA SARITAŞ

09.30 - 09.45

NESLİHAN GÜLŞAH KURT

FİLİZ AYDIN

09.45 - 10.00

ROAA ABOZARAD

SHAFIK AYUB AGU

 

CLASS 101 SPEAKING EXAM SCHEDULE

SEPTEMBER 12 THURSDAY

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

09.15 - 09.30

MADINA MAHMUTOVA

RIDVAN DEMİRDAŞ

09.30 - 09.45

MEVHİBE NUR AKINLI

SELİM AKBAŞ

09.45 - 10.00

NESLİŞAH KARAMAN

TAREK ZALAK

10.00 - 10.15

OĞUZHAN ATÇI

ŞEYMA NUR ŞAHİN

 

CLASS 102 SPEAKING EXAM SCHEDULE

SEPTEMBER 12 THURSDAY

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

09.15 - 09.30

BİLAL KEREM CEYLAN

ECREN CEVAHİREFENDİOĞLU

09.30 - 09.45

CEYDA GÜLENER

EYÜP CAN CÖMERT

09.45 - 10.00

ERGÜN GÜNGÖR

FURKAN SİVRİ

10.00 - 10.15

İBRAHİM ÇAKMAK

HARUN SELEK

 

CLASS 103 SPEAKING EXAM SCHEDULE

SEPTEMBER 12 THURSDAY

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

09.15 - 09.30

ZEHRA BEYDA DOĞANER

AHMET KAŞKA

09.30 - 09.45

SAID HAVVA

BATYR KHAMKHOEV

09.45 - 10.00

SHAKHRIYOR SARVAROV

HAMZA ALKHALAF

10.00 - 10.15

NURISIMAN MAIMAITIMING

HASAN SALİHPAŞAOĞLU

 

CLASS 104 SPEAKING EXAM SCHEDULE

SEPTEMBER 12 THURSDAY

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

09.15 - 09.30

AYŞE ÖZKAN

MERTCAN KILIÇ

09.30 - 09.45

AYŞE YILDIRIM

MUHAMMET YUSUF ÇAĞIL

09.45 - 10.00

CAHİDE SELVİ

SİNEM MOLLAHÜSEYİNOĞLU

10.00 - 10.15

HAKAN ZENGİN

SULTAN ÜZER

 

CLASS 201 SPEAKING EXAM SCHEDULE

SEPTEMBER 12 THURSDAY

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

09.15 - 09.30

ŞEYMA TAŞTAN

AYŞEGÜL KUYUMCU DUNDAR

09.30 - 09.45

YAREN SOYLU

BAHATTİN DEMİR

09.45 - 10.00

GÜLNUR DEMİREL

BERKE ATEŞ

10.00 - 10.15

MELİKE USTA

DAMLA AKTAŞ

 

CLASS 202 SPEAKING EXAM SCHEDULE

SEPTEMBER 12 THURSDAY

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

09.15 - 09.30

MUHAMMED ŞAMİL ÇALIM

ABDULKADİR VATANSEVER

09.30 - 09.45

NESRİN ÇOLAK

BAYAN TURKIEH

09.45 - 10.00

SAADET NİSA ARMAĞAN

EDANUR KIRDAR

10.00 - 10.15

SABİHA NUR GÜLFİDAN

ELANUR ERDAĞI

 

CLASS 203 SPEAKING EXAM SCHEDULE

SEPTEMBER 12 THURSDAY

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

09.15 - 09.30

EMRE YETKİN

MEHMET BERA SİVAS

09.30 - 09.45

HAMİT HAN YILMAZ

MERVE AĞIRTMIŞ

09.45 - 10.00

KADİR TUNÇ

MERVE NUR VATANSEVER

10.00 - 10.15

KÜBRA DEMİR

RUMEYSA ASENA ÖZER

 

CLASS 204 SPEAKING EXAM SCHEDULE

SEPTEMBER 12 THURSDAY

TIME

STUDENT'S NAME

STUDENT'S NAME

09.15 - 09.30

ŞEYMA BERK

DERYA BEYAZİT

09.30 - 09.45

ZEYNEB SALİHA PERU

MELİKE HANDE MALKOÇOĞLU

09.45 - 10.00

ŞEYDA KARSAVRAN

NURGÜL KOÇAK

 




Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi