Anasayfa  |   İletişim  | EN
İngilizce Hazırlık Programı
YÖK ATLAS
  YÖK ATLAS
Bize Ulaşın
Mesajınız
Bize Ulaşın
FSMVÜ | 2019-2020 İNGİLİZCE YETERLİK SINAVI (FSMEPT) DUYURUSU
Duyuru Arşivi
2019-2020 İNGİLİZCE YETERLİK SINAVI (FSMEPT) DUYURUSU

Değerli Öğrencilerimiz,

Düzey Belirleme Sınavı'ndan (DBS) başarılı olup İngilizce Yeterlik Sınavı'na (FSMEPT) girmeye hak kazanan 2019 girişli öğrenciler, 2018 ve öncesi girişli öğrenciler ve Çift Anadal Programına (ÇAP) başvuran öğrenciler FSMEPT'e kayıt yaptıran öğrencilerin isim ve sınıf listeleri aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. DBS'den başarılı olan öğrencilerin herhangi bir kayıt işlemi yapmadan yarın (11 Eylül) saat 09:00’da sınav giriş yerlerinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Sınav programı aşağıdaki gibidir.

 

FSMEPT Programı

11 Eylül Çarşamba

 

Writing: 09:15-10:15

Reading: 10: 30-11:30

Listening: 11:45-12:25

 

12 Eylül Perşembe

 

Speaking: 09:15-12:00 arasında gerçekleşecektir. (Öğrencilerin konuşma sınavı oturum saatleri 11 Eylül Çarşamba günü saat 12:00’de yerleşke girişindeki panoda duyurulacaktır.)

 

Yer: Yabancı Diller Bölümü, Küçük Çamlıca Yerleşkesi Üsküdar/İstanbul

Aşağıdaki listede ismi bulunmayan öğrenciler DBS'den 65'in altında puan alarak başarısız olmuşlardır ve aldıkları puanlara göre ilgili seviye sınıflarına yerleştirileceklerdir. Bu öğrencilerin İngilizce Hazırlık Programı dersleri 16 Eylül Pazartesi günü saat 09:00 itibarıyla başlayacaktır. Öğrenciler, sınıflarını otomasyon sistemi üzerinden, internet sitemizden veya Pazartesi günü yerleşke girişindeki panodan öğrenebileceklerdir. Sınıflandırmalar 13 Eylül Cuma günü internet sitemizde (www.prep.fsm.edu.tr) yayımlanacaktır. 

NOT: Sorularınız için (prep.fsm.edu.tr) adresine mail atabilirsiniz.

 

Tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.

Yabancı Diller Bölüm Başkanlığı

 

 

FSMEPT NEWCOMERS-CLASS 101 (2018 VE ÖNCESİ GİRİŞLİLER)

 

  11.09.2019

   

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1821221026

AHMET KAŞKA

Bilgisayar Mühendisliği

2

1825201261

BATYR KHAMKHOEV

Mimarlık

3

1825201266

BILANE ILMI AMARKAK

Mimarlık

4

1720121053

ECREN CEVAHİREFENDİOĞLU

Psikoloji

5

1820121060

EYÜP CAN CÖMERT

Psikoloji

6

1820121074

FURKAN SİVRİ

Psikoloji

7

1821211015

HARUN SELEK

İnşaat Mühendisliği

8

1821221016

İBRAHİM ÇAKMAK

Bilgisayar Mühendisliği

9

1825241032

MEHMET ÖZÇAKIL

İç Mimarlık

10

1820121256

SAID HAVVA

Psikoloji

11

1825201252

SHAKHRIYOR SARVAROV

Mimarlık

12

1725201269

TALİN DURMAZGÜLER

Mimarlık

13

1820121026

ZEHRA BEYDA DOĞANER

Psikoloji

 

FSMEPT NEWCOMERS-CLASS 102 (2018 VE ÖNCESİ GİRİŞLİLER)

 

11.09.2019

   

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1820121036

AYŞE ÖZKAN

Psikoloji

2

1825241354

AYŞE YILDIRIM

İç Mimarlık

3

1825241353

CAHİDE SELVİ

İç Mimarlık

4

1825201360

HAKAN ZENGİN

Mimarlık

5

1821221255

HAMZA ALKHALAF

Bilgisayar Mühendisliği

6

1821211028

HASAN SALİHPAŞAOĞLU

İnşaat Mühendisliği

7

1821241020

HÜSEYİN ADAŞ

Elektrik-Elektronik Müh.

8

1821211026

MERTCAN KILIÇ

İnşaat Mühendisliği

9

1825201045

SİNEM MOLLAHÜSEYİNOĞLU

Mimarlık

10

1820121032

SULTAN ÜZER

Psikoloji

11

1825201354

ŞEYMA TAŞTAN

Mimarlık

12

1820121077

YAREN SOYLU

Psikoloji

 

FSMEPT NEWCOMERS-CLASS 103 (2018 VE ÖNCESİ GİRİŞLİLER)

 

11.09.2019

   

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1725201264

AYŞEGÜL KUYUMCU DUNDAR

Mimarlık

2

1825241033

BAHATTİN DEMİR

İç Mimarlık

3

1825201357

BERKE ATEŞ

Mimarlık

4

1820121037

DAMLA AKTAŞ

Psikoloji

5

1825201031

GÜLNUR DEMİREL

Mimarlık

6

1820121080

MELİKE USTA

Psikoloji

7

1821211351

MUHAMMED ŞAHİN

İnşaat Mühendisliği

8

1825241352

MUHAMMED ŞAMİL ÇALIM

İç Mimarlık

9

1820121061

NESRİN ÇOLAK

Psikoloji

10

1825241260

NURISIMAN MAIMAITIMING

İç Mimarlık

11

1821231010

SABİHA NUR GÜLFİDAN

Biyomedikal Mühendisliği

12

1825241356

YUSUF MAHMUT KIŞLA

İç Mimarlık

 

FSMEPT NEWCOMERS-CLASS 104 (2018 VE ÖNCESİ GİRİŞLİLER)

 

11.09.2019

   

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1825201353

ABDULKADİR VATANSEVER

Mimarlık

2

1820121053

EDANUR KIRDAR

Psikoloji

3

1825201034

ELANUR ERDAĞI

Mimarlık

4

1825201008

EMRE YETKİN

Mimarlık

5

1821241017

HAMİT HAN YILMAZ

Elektrik-Elektronik Müh.

6

1821211006

KADİR TUNÇ

İnşaat Mühendisliği

7

1821241013

KÜBRA DEMİR

Elektrik-Elektronik Müh.

8

1825241023

MEHMET BERA SİVAS

İç Mimarlık

9

1821231014

MERVE AĞIRTMIŞ

Biyomedikal Mühendisliği

10

1820131005

MERVE NUR VATANSEVER

Bilim Tarihi

11

1820121069

RUMEYSA ASENA ÖZER

Psikoloji

12

1820121070

ŞEYMA BERK

Psikoloji

 

FSMEPT NEWCOMERS-CLASS G06 (2018 VE ÖNCESİ GİRİŞLİLER)

 

11.09.2019

   

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1825201020

BİLAL KEREM CEYLAN

Mimarlık

2

1820131007

CEYDA GÜLENER

Bilim Tarihi

3

1820121267

ERGÜN GÜNGÖR

Psikoloji

4

1725201069

KASIM YILMAZ

Mimarlık

5

1825201255

MADINA MAHMUTOVA

Mimarlık

6

1820121058

MEVHİBE NUR AKINLI

Psikoloji

7

1820121063

NESLİŞAH KARAMAN

Psikoloji

8

1821211355

OĞUZHAN ATÇI

İnşaat Mühendisliği

9

1821211017

RIDVAN DEMİRDAŞ

İnşaat Mühendisliği

10

1820121073

SELİM AKBAŞ

Psikoloji

11

1821211353

ŞEYMA NUR ŞAHİN

İnşaat Mühendisliği

12

1721231205

TAREK ZALAK

Biyomedikal Mühendisliği

13

1821211016

VEYSEL GÜNAY

İnşaat Mühendisliği

 

FSMEPT NEWCOMERS- CLASS G01 (2019 GİRİŞLİLER)

 

11.09.2019

   

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1921241002

AHMET NECATİ ÜZMEZ

Elektrik-Elektronik Müh.

2

1925241354

ARSENIDA TAHİRİ

İç Mimarlık

3

1920121351

AYGÜL HÜSEYNOVA

Psikoloji

4

 

BEYDE OMAR

İç Mimarlık

5

1925241023

FATMATÜZZEHRA UÇAR

İç Mimarlık

6

1925201360

HATİCE KUBRA SARAÇOĞLU

Mimarlık

7

1921231009

KEREM TÜRK

Biyomedikal Mühendisliği

8

1921241018

MUHAMMED YUSUF BATUR

Elektrik-Elektronik Müh.

9

1921221035

ÖMER KAAN ADAŞ

Bilgisayar Mühendisliği

10

1921221354

TAHA ALAKKARİ

Bilgisayar Mühendisliği

11

1925201018

TALHA ERDOĞAN

Mimarlık

 

FSMEPT NEWCOMERS- CLASS G02 (2019 GİRİŞLİLER)

 

11.09.2019

   

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1921241007

AHMET HAKAN ALÇAKAKAN

Elektrik-Elektronik Müh.

2

1925201007

ASUMAN DOĞAN

Mimarlık

3

1925241018

CEMAL ÇETİN

İç Mimarlık

4

 

FİLİZ AYDIN

Mimarlık

5

1921231015

HALE ÖZKAYA

Biyomedikal Mühendisliği

6

1921231008

İREM SÜRÜCÜ

Biyomedikal Mühendisliği

7

 

LÜTFIYE ALTIN

Psikoloji

8

1921241350

MOHAMED SALLIEU BAH

Elektrik-Elektronik Müh.

9

1925241003

NİSA NUR KARACA

İç Mimarlık

10

 

NOUR EDDIN JUMAA

Biyomedikal Mühendisliği

11

1920121366

RAMA MECZUB

Psikoloji

 

FSMEPT NEWCOMERS- CLASS G03 (2019 GİRİŞLİLER)

 

11.09.2019

   

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1921241352

ABDULHAMID KHOLIKOV

Elektrik-Elektronik Müh.

2

 

ABULİMİTİ DİLİSHAER

İç Mimarlık

3

1921241016

AHMET DİLCİ

Elektrik-Elektronik Müh.

4

1921211004

DİDEM ŞABANFAKI

İnşaat Mühendisliği

5

1920121352

FAHRİYENUR OKTAY

Psikoloji

6

 

FARİDA İZZAT ONAL

Mimarlık

7

1921211350

HAMİSİ SAİDİ

İnşaat Mühendisliği

8

1920121353

İREM NUR GÜL

Psikoloji

9

 

JAMEEL AHMED MOHAMMED

Mimarlık

10

1920131003

YAREN ERVA KESKİN

Bilim Tarihi

 

FSMEPT NEWCOMERS- CLASS G04 (2019 GİRİŞLİLER)

 

11.09.2019

   

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

1925201356

ABRAHAM ALKHALILALMOUL

Mimarlık

2

1920121350

AFRA NUR TOLUN

Psikoloji

3

1920121004

AYŞE NUR ÖZEL

Psikoloji

4

1925201025

AYŞEGÜL ÖNER

Mimarlık

5

1921231351

DARIN SAWAH

Biyomedikal Mühendisliği

6

1920121030

ENİSE YILDIZ

Psikoloji

7

 

ESMERINA ZALLI

İç Mimarlık

8

1921231359

KHALED ALSAVAF

Biyomedikal Mühendisliği

9

1921231361

LAMIAA ALHAMALI

Biyomedikal Mühendisliği

10

1921221351

MUHAMMED KERİM AYDIN

Bilgisayar Mühendisliği

 

FSMEPT NEWCOMERS- CLASS G05 (2019 GİRİŞLİLER)

 

11.09.2019

   

NO

STUDENT NO

NAME-SURNAME

BÖLÜM

1

 

FİLİZ AYDIN

Mimarlık

2

1920121355

MERYEMNUR ŞAHİN

Psikoloji

3

1921221004

MUHAMMED YAHYA AVAR

Bilgisayar Mühendisliği

4

1925201019

NESLİHAN GÜLŞAH KURT

Mimarlık

5

 

ROAA ABOZARAD

İç Mimarlık

6

1925201362

SHAFIK AYUB AGU

Mimarlık

7

1921241015

SUHA SAFA SARITAŞ

Elektrik-Elektronik Müh.

8

1925241007

YUNUS TEKE

İç Mimarlık

9

1920121008

ZEHRA SUDE KARATAŞ

Psikoloji

10

1925201012

ZEYNEP DİNCEL

Mimarlık

 

FSMEPT NEWCOMERS- CLASS 201 (ÇİFT ANADAL PROGRAMI)

  11.09.2019    
NO STUDENT NO NAME-SURNAME BÖLÜM
1 1722311047 AFİFE DEMİRCİOĞLU GRAFİK TASARIM
2 1724501093 AFRA BETÜL ARABACI HUKUK
3 1824501009 AYŞE NUR AYMAK HUKUK
4 1722311024 BEYZANUR AK GRAFİK TASARIM
5 1726101005 DERYA BEYAZİT TÜRKÇE ÖĞRETMENLĞİ
6 1726101021 MELİKE HANDE MALKOÇOĞLU TÜRKÇE ÖĞRETMENLĞİ
7 1623401096 MUALLA NAMLI İSLAMİ İLİMLER
8 1826111057 MÜCELLA FIRAT OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ
9 1824501010 NURGÜL KOÇAK HUKUK
10 1720111003 RECEP KUL TARİH
11 1623401041 ŞEYDA KARSAVRAN İSLAMİ İLİMLER
12 1726121032 TUĞBA ÇORBACI PDR
13 1623401026 ZEYNEB SALİHA PERU İSLAMİ İLİMLER

 

 

 

 




Kurumsal
E-Posta
İnsan
Kaynakları
SKS
FSM
Otomasyon
International Relations
FSM SEM
ALUTEAM
KURAM
FSM
TÜMER
Kariyer
Merkezi